مریم قهرمانی‌زاده شکل‌گیری نمایشگاه “زن بی‌حس ظن” را حاصل نگاه درونی خود به مقوله زنانگی بر روی صحنه تئاتر خواند و در این باره به خبرنگار هنرآنلاین گفت: در ۶ سالی که کار عکاسی تئاتر انجام می‌دهم، همواره به دنبال این بودم که موضوعی مشخص را در کارهایم دنبال کنم، زیرا عکاسان بسیاری در حوزه تئاتر فعال هستند و من صرفاً نمی‌خواستم که عکس از چند هنرمند را به نمایش بگذارم.

او ادامه داد: با توجه به این اندیشه که سعی داشتم، نمایشگاهی متفاوت از عکاسی تئاتر داشته باشم و محوریت خاصی را دنبال کنم، همواره در طول دوره فعالیتم به دنبال سوژه و موضوع خاص یا المان مشترکی بودم تا نمایشگاهی که اجرا می‌کنم، بدون فکر و اندیشه نباشد.

این هنرمند عکاس آثار این نمایشگاه را حاصل گزینش از بین کارهای ۶ سال اخیر خود دانست و بیان کرد: بر اساس پیشنهاد یکی از دوستان تصمیم گرفتم که نمایشگاهی را از بین کارهای چند سال اخیر خود برگزار کنم؛ بر همین اساس نیز از بین آثارم ۵۰ عکس را در مرحله نخست انتخاب کردم.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند تا دهم اسفندماه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در نگارخانه بهارک واقع در ده‌ ونک، خیابان شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک مراجعه کنند.

برای مطالعه‌ی متن کامل گزارش به اینجا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *